We hebben een hecht team dat zich helemaal inzet voor obs IXIEJE. Onze leerkrachten ondersteunen elkaar in hun ontwikkeling. De een vanuit jarenlange ervaring. De ander vanuit de frisse blik van een kersverse onderwijsprofessional. Bij onze lessen en alle andere taken die we hebben, krijgen we uitstekende ondersteuning van de teamleden die niet lesgeven. Met z’n allen zetten we de schouders eronder om iedere dag opnieuw onze belofte waar te maken: Wij willen onze leerlingen de allerbeste wortels geven om te groeien.

Rianne Tax

Rianne Tax

directeur

directie@ixieje.nu

Amanda Burger

Amanda Burger

leerkracht groep 1/2A

a.burger@ixieje.nu

Nienke Schipper

Nienke Schipper

leerkracht groep 1/2A

n.schipper@ixieje.nu

Elly Moons

Elly Moons

leerkracht groep 1/2B

e.moons@ixieje.nu

Ellen Bodéwes

Ellen Bodéwes

leerkracht groep 3 & kindercoach

e.bodewes@ixieje.nu

Annemiek van Grieken

Annemiek van Grieken

leerkracht groep 3 & 4

a.vangrieken@ixieje.nu

Noura Amri

Noura Amri

leerkracht groep 4

n.amri@ixieje.nu

Marit van Hattum

Marit van Hattum

leerkracht groep 5

m.vanhattum@ixieje.nu

Bianca van Meeuwen

Bianca van Meeuwen

leerkracht groep 6

b.vanmeeuwen@ixieje.nu

Meta de Bode

Meta de Bode

leerkracht groep 6

m.debode@ixieje.nu

Cindy Albers

Cindy Albers

leerkracht groep 6

c.albers@ixieje.nu

Hanane el Youzghi

Hanane el Youzghi

leerkracht groep 7

h.elyouzghi@ixieje.nu

Lara Treure

Lara Treure

leerkracht groep 8A

l.treure@ixieje.nu

Léonie Heuvelman

Léonie Heuvelman

leerkracht groep 8A & taal-leesspecialist

l.heuvelman@ixieje.nu

Maaike van der Lingen

Maaike van der Lingen

leerkracht groep 8, plusklas & gedragsspecialist

m.vanderlingen@ixieje.nu

Vera Huijsman

Vera Huijsman

onderwijsassistent

v.huijsman@ixieje.nu

Siebe de Bruijn

Siebe de Bruijn

vakleerkracht lichamelijke opvoeding

s.debruijn@ixieje.nu

Brigitte de Zeeuw

Brigitte de Zeeuw

intern begeleider

b.dezeeuw@ixieje.nu

Deborah IJsselstein

Deborah IJsselstein

administratief medewerker

administratie@ixieje.nu