We hebben een hecht team dat zich helemaal inzet voor obs IXIEJE. Onze leerkrachten ondersteunen elkaar in hun ontwikkeling. De een vanuit jarenlange ervaring. De ander vanuit de frisse blik van een kersverse onderwijsprofessional. Bij onze lessen en alle andere taken die we hebben, krijgen we uitstekende ondersteuning van de teamleden die niet lesgeven. Met z’n allen zetten we de schouders eronder om iedere dag opnieuw onze belofte waar te maken: Wij willen onze leerlingen de allerbeste wortels geven om te groeien.

 

Rianne Tax

directeur directie@ixieje.nu

Brigitte de Zeeuw

intern begeleider b.dezeeuw@ixieje.nu

Amanda Burger

leerkracht groep 1/2A a.burger@ixieje.nu

Nienke Schipper

leerkracht groep 1/2A n.schipper@ixieje.nu

Elly Moons

leerkracht groep 1/2B e.moons@ixieje.nu

Ellen Bodéwes

leerkracht groep 3, kindercoach e.bodewes@ixieje.nu

Noura Amri

leerkracht groep 4 n.amri@ixieje.nu

Annemiek van Grieken

leerkracht groep 4 & 3 a.vangrieken@ixieje.nu

Marit van Hattum

leerkracht groep 5 m.vanhattum@ixieje.nu

Bianca van Meeuwen

leerkracht groep 6 b.vanmeeuwen@ixieje.nu

Cindy Albers

leerkracht groep 6 c.albers@ixieje.nu

WillemJan van Gulik

leerkracht groep 7 & rekenspecialist wj.vangulik@ixieje.nu

Lara Treure

leerkracht groep 8A l.treure@ixieje.nu

Léonie Heuvelman

leerkracht groep 8A & lees-taalspecialist l.heuvelman@ixieje.nu

Maaike van der Lingen

leerkracht groep 8B, specialist HB & gedragsspecialist m.vanderlingen@ixieje.nu

Meta de Bode

leerkracht groepen 8 & vervanging specialisten m.debode@ixieje.nu

Siebe de Bruijn

vakleerkracht gym s.debruijn@ixieje.nu

Vera Huijsman

onderwijsassistente v.huijsman@ixieje.nu

Carla Schreuder

administratief medewerker administratie@ixieje.nu